Co powoduje pulsujące i tępe bóle głowy?

Witam od dwóch miesięcy odczuwam pulsujące albo tępe bóle głowy w potylicy i/lub w lewej skroni promieniujące do ucha lub oka, widzę bardzo nieostro i za mgłą, nie mogę skupić wzroku, odczuwam różne mrowienia, pieczenia i tkliwość skóry, dezorientacja, zaburzenia poczucia przestrzeni, zawroty głowy, ból w okolicach żeber, duszności, płytki oddech, uczucie zalewającego gorąca, skoki ciśnienia, kołatanie serca, częste oddawanie moczu, zasłabnięcia, biegunki naprzemian z zaparciami. Co to może być?

Przyczyn takich objawów może być bardzo wiele, w pierwszej kolejności udałbym się do neurologa który mógłby po analizie i badaniu stwierdzić czy takowe objawy mogą pochodzić z centralnego układu nerwowego i zlecić dokładniejsze badania. Przyczyną może byc niedrożność tętnicy kręgowej i wtedy należy zbadać przepływy badaniem dopplerowskim. Z perspektywy fizjoterapeutycznej mogło dojść do zaburzenia liniowosci kręgosłupa szyjnego doprowadając do niestabilności więzadłowej, Tego typu objawy również nalży skonsultować z okulistą.