Co powoduje senność, zmęczenie i zawroty głowy?

Witam, ostatnio czuję się ciągle senna, często kręci mi się w głowie, więc zrobiłam kilka badań. Glukoza w normie, morfologia poza limfocytami 3,11 (norma od 0 do 3) w normie, ferrytyna 45,26 ng/ml (norma 4,63 - 204), ALT 9 U/l (norma 0-55), AST 12,1 U/l (norma 5-34), fosfataza zasadowa 54,0 U/l (norma 30-120), bilirubina całkowita 0,85 mg/dl (norma 0,30-1,2), żelazo 171 (norma 50-170). Dlaczego mogę mieć wysokie żelazo? Dodam, że nie jem w ogóle czerwonego mięsa, szpinak rzadko.

Lek. Katarzyna Szymczak

W jajkach, zielonych warzywach, suszonych owocach takze jest żelazo,a może przyjmuje Pani jakies suplementy? Sugerowalabym jeszcze sprawdzić tsh.
Pozdrawiam