Co powoduje uczucie gorąca, osłabienia i zmęczenia?

Witam.Co pewien czas przez kilka dni czuję się bardzo osłabiony i ciągle zmęczony mimo że długo spię.Mam uderzenia gorąca,rumieńce,bardzo słabo się czuję a za pół godziny czuję się lepiej.I to się powtarza.Tak trwa przez kilka dni,później czuję się raczej normalnie i znów wracają takie stany.Temperatura czasem lekko podwyższona.Proszę o opinię na mój temat.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Sądzę że należy wykonać podstawowe badania Laboratoryjnej z krwi