Co powoduje uczucie mrowienia w mostku?

Jakieś 2 miesiące temu po raz pierwszy poczułem cos co towarzyszy mi od tamtego czasu średnio 2 razy na tydzień. Czuje dziwne uczucie w mostu, jakby cos sie kręciło - jakkolwiek głupio to brzmi - robi mi sie wtedy słabo, gdy kładę sie spac czuje osłabienie w nogach. Gdy zamykam oczy objawy jakby sie potęgowały, a przez glowe przelatują jakby krótkie scenki/sny które momentalnie zapominam. Dodam ze od tego czasu rownież pojawiły sie rożne bóle, a ja obawiam sie i denerwuje ze to cos poważnego.

Witam!
Proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego. "Migrujące" objawy zazwyczaj wywołane są problemami emocjonalnymi. W Pańskim opisie jest duża różnorodność i zmienność objawów i to przemawia także za sprawą nerwicową. W PZP porobią Panu odpowiednie badania testowe, określą rodzaj osobowości i dobiorą odpowiednie sposoby leczenia.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.