Co powoduje wysypkę na twarzy?

Witam, Od kilku miesięcy dostaję wysypki na twarzy. Najczęściej wokół nosa, okolice brody oraz nad brwiami. Wysypka to takie czerwone plamki... w niektórych miejscach wygląda jak by były pęcherzyki z wodą, różnej wielkości... Występuje uczucie swędzenia aczkolwiek nie zawsze i nie we wszystkich miejscach... Dzisiaj wysypka uwidoczniła się wieczorem po prysznicu... rano nie było jej tak widać... Bardzo proszę o poradę... Mogę załączyć zdjęcie jeśli to w czymś pomoże.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego