Co powoduje zachwianie równowagi i zawroty głowy?

Witam, mam 19 lat.Ostatnio mam dziwne objawy. W poniedziałek miałam zachwianie równowagi, zawrót głowy i mroczki przed oczami przez jakieś 2/3 sekundy. Co więcej, od dłuższego czasu kołocze mi serce. Zdarza się, że kilka razy dziennie. Miesiączka mi się spóźnia 8 dni, mimo, że od dłuższego czasu pojawiała się regularnie. Ciążę wykluczyłam robiąc test. Dodatkowo mininalnie spada mi masa ciała, mimo, że jadam normalnie a czasami nawet więcej niż zwykle. O czym mogą świadczyć te objawy?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć proponuje udac się do lekarza rodzinnego