Co powoduje zawroty i ucisk w głowie?

W czerwcu zgłosiłam się do lekarza z powotu zawrotów głowy.Okazało się,że mam podwyższone ciśnienie i lekarz skupił się na tym.Nosiłam holter 24 godz.i ciśnienie wyszło poniżej granicy 140 mmHg.Nie dostałam leków.Zawroty głowy nie zniknęły a dodatkowo zaczął pojawiać się dziwny ucisk w głowie,jakby rozpieranie.Przez dwa miesiące nie było to bardzo męczące.Natomiast dzisiaj cały dzień mam nudności i jestem bardzo słaba.Byłam u lekarza,dostałam lek na nadciśnienie.Strasznie się boję,mam 47 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazna konsultacja neurologiczna i następnie Ew laryngologiczna