Co powoduje złamania kości miednicy?

Ania41 lat.W2016r w czerwcu doszło u mnie do złamania obu gałęzi kości miednicy prawej podczas wolnego wybiegania.Była stosowana fizjoterapia,byłam u kilku lekarzy, diagnozy były różne,pomimo bólu byłam sprawna fizycznie,nikt nie podejrzewał złamania.W listop.zrobiłam Rtg i wyszło.4 miesiące nie biegałam, ale był rower i basen.ponowne rtg i od marca treningi pod okiem specj.czerwiec 2017znowu złamanie kulsz prawej na MR i brak zrostu jednej lewej.wynikikrewwapń,d3,osteop,hormony dobre.co jest?

U zdrowego człowieka kości miednicy nie łamią się podczas biegania. Tego typu uraz może świadczyć o bardzo dużych zaburzeniach wapnienia kości lub odżywiania. Problem występuje np. w zaawansowanej anoreksji lub anemii. Proszę skonsultować się z endokrynologiem. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki