Co powoduje zmiany skórne i swędzenie?

Dzień dobry, proszę o pomoc, w sobotę podczas zajęć masażu w szpitalu zarazilem się jakimś dziadostwem, zaczęło się od swedzenia, wczoraj o poranku zobaczyłem na nodze pełno czerwonych chrost(ok.250) po czym po południu pojawiła się gorączka 39,4 i straszne dreszcze, dzisiaj już gorączka opadła do około 37,5 Ale chrost wypełniły się ropą i zrobiły się bardzo czerwone dookoła, dzisiaj już praktycznie nie mogę chodzić bo ból tych chrost z ropą przy ustaniu na tą noge całkowicie mnie paraliżuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie