Co robcych z takim bólem zatok?

Witam. Mam 37 lat, kobieta. Od kilku tygodni boli mnie głowa dokładnie zatoki. Największy ból odczuwam po przespanej nocy. Wykonałam prywatnie posiew górnych dróg oddechowych wynik wykazał staphylococcus epidermidis-wzrost obfity. Czy to może być przyczyną bólu? Skorzystać z wizyty lekarza?

Dokładnie, to zatoki nie dają bólów głowy. Operuję zatoki od 40 tu lat i wiem co mówię. Zatoki tylko dają bóle głowy w reklamach RTV szkodliwych leków typy ibuprom zatoki itd.....Szukaj innych przyczyn swoich dolegliwości. Wymazy robię sam. Gronkowiec naskórkowy jest wszędzie. To nie to. Pisz zawsze gdzie mieszkasz bo nie pomogę!