Co robić gdy serce przyspiesza?

Witam, cierpie na nerwice. Szybko się mecze lapie zadyszkę. Czasem bez powodu moje serce poprosru zaczyna szybciej bić jakies do 100 uderzen na m8nute. Ekg,echo i holterol 24 nie wykazało nieprawidłowości wszystko jest dobrze. Czy jest sie czym martwic.??? Jeśli moje serce jest zdrowe to umrę jesli czasem przyspiesza?? Boje się prosze odpowiedzieć na moje pytanie

Witam Panią.Nie odpowiem na pytanie "czy umre,jeśli....",ale możemy zając się obawami przed śmiercią,które bywają najcześciej objawem depresyjnym, lub pourazowym i mogą się uaktywniać w sytuacjach podobnie przeżywanych,jak te leżące u ich podłoża.Powinna Pani skorzystać z psychoterapii,żeby uwolnić się od lęku,gdyż inaczej będzie Pani nie tylko sama cierpiała,ale i osoby w otoczeniu/ dzieci !!!/.

Zapraszam online w razie potrzeby /te.693106694/