Bóle w okolicy serca a podejrzenie nerwicy

Witam, mam 19 lat i od pewnego czasu okolo 2 tygodni odczuwam dyskomfort w okolicy serca, wieczorami ból staje sie silniejszy, ustepuje on jak kłade sie, lub siedze bardziej pochylony do przodu, takze moje serce bije tak jakby "twardo" a jak patrze na klatke to jakby lewa czesc podczas uderzen lekko wibrowala, nie mecze sie szybko, ani nie mialem dusznosci, goraczki. Nie wiem czy to moze byc nerwica, ale mialem miesiąc temu w nocy trzy takie ataki, np dreszcze z zimna itp. ekg ok 3 miesiace temu

Witam
Lekarz psychiatra rozpoznaje nerwicę, gdy wykonane badania nie potwierdzają somatycznego podłoża dolegliwości. Proszę porozmawiać o swoich obserwacjach z prowadzącym Pana lekarzem.
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak