Nerwica serca i nierówne bicie serca

mam wszystkie książkowe objawy nerwicy serca, ale od niedawna pojawiły się nowe. Nie mogę szybko chodzić, nagle serce podskakuje mi bardzo boleśnie i dosłownie zatyka mnie z bólu. Jest to objaw calkiem inny niż kołatanie, ktore znam. Serce po prostu mi skacze nierówno. Czy to też nerwica? Ela 001

Proszę Pani
Po pierwsze należy wykluczyć przyczyny fizjologiczne przez stosowne badania lekarskie. Jeśli dolegliwości, o których Pani mówi miały by podłoże psychiczne, i jeśli dolegliwości te zmniejszają Pani jakość życia, to można skorzystać z pomocy psychologicznej, np. podjąć terapię.

Serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski