Kołatanie serca, pocenie stóp, suchość w jamie ustnej

Witam mam pytanie czy to nerwica ? Od pewnego czasu wariuje mi serce,poca mi się ręce i stopy,mam sucho w buzi, wszystko to udziela się kiedy mam pójść do pracy , na zakupy,czy też o czymś pomyśle.czasami też serce mi głośno bije w dzień czy też jak Leze na łóżku.wszystko to pojawiło się pewnego dnia tak nagle po prostu serce zaczęło wariowac,lekarz psychiatra wypisał mi venolectine 37,5mg Puki co nie biorę chciałbym się napewno upewnić że to w 100% Nerwice. Proszę o pomoc

Witam
Jeśli lekarz zdiagnozował Pana dolegliwości jako nerwicowe to zrobił to w oparciu o przeprowadzone badanie. Rozumiem, że niepokoją Pana objawy kołatania serca, wzmożonej potliwości i suchości w ustach - są one charakterystyczne dla zaburzeń nerwicowych, pojawiają się w sytuacjach stresowych, ale również bez istotnego powodu. Sugerowałabym żeby rozważył Pan skorzystanie z psychoterapii.
Pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak