Skoki pulsu a dolegliwości nerwicowe

Witam ciepło. Od dłuższego czasu mam skok pulsu..tz od 80 do 107.Robiłem wszystkie badania,tomografię komputerową ..a biorę codziennie tabletki na prostatę Omnic -ocas Nie wiem co jest przyczyną skoku pulsu.Czasami jest w granicach normy tz od 67-80 Czy może sa to jakieś dolegliwości nerwicowe.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie można wykluczyć, że tachykardia ma podłoże nerwicowe. Istnieje jednak wiele innych potencjalnych przyczyn. Polecam zgłosić się do lekarza celem dokładniejszej diagnostyki. Być może wskazane będzie zastosowanie leków z grupy tzw beta-blokerów.

Witam
przedstawiony przez Pana opis nie pozwala na jednoznaczną odpowiedź. Myślę, że powinien to Pan skonsultować z lekarzem .
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak
(psycholog)