Bóle w klatce piersiowej po lewej stronie a podejrzenie nerwicy

Witam. Za tydzień kończę 18 lat. Ostatnio pojawiła się u mnie bóle w klatce piersiowej po lewej stronie. Byłem w szpitalu i u kardiologa. Wszystko jest w porządku. Dostałem tabletki Kalms. Ale ja wcale nie czuję się lepiej. Boję się śmierci i że to coś poważnego. Do tego czasem mam ścisk w głowie ale nie jest to ból i czuję się słabo. Martwię się bardzo tym a na dodatek mam na lewym oku plamkę która podąża za wzrokiem i jest od jakiś 2 tygodni. Proszę o pomoc. Czy to nerwica czy może coś innego?

Witam
Lekarz psychiatra rozpoznaje zaburzenia nerwicowe, gdy zostanie wykluczone somatyczne podłoże odczuwanych przez pacjenta dolegliwości. Wobec faktu,że w kardiolog nie stwierdził nic niepokojącego w pana sercu sugerowałabym skontaktowanie się z lekarzem psychiatrą
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak