Zmiana leków na nerwicę i zawroty głowy a pogorszenie samopoczucia

witam lekarz neurolog ostatnio przepisał mi na zawroty głowy i nerwice lek Histigen wczesniej brałem sedam3 propranol i venlectine kazał odstawic sedam3 i propranol a zażywać venlectine 1 rano i histigen 2 razy na dobę jednak po odstawieniu tych leków propranolu i sedamu czuję się dużo gorzej cały sie trzese,mam zawroty głowy nie mam sił na nic co robic proszę o pomoc a wizyte u neurologa mam dopiero 3 grudnia

Witam
Nie jestem lekarzem i nie mogę ingerować w leczenie farmakologiczne.
Sugerowałabym Panu podjąć psychoterapię - leki działają tylko na objawy. Nerwice są zaburzeniami uwarunkowane czynnikami psychologicznymi dlatego psychoterapia jest najlepszym sposobem ich leczenia.
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak