Zawroty głowy, uczucie kłucia i drżenie ciała

cześć mam 29 lat od jakichś 2 lat mam zawroty głowy,kłucie w głowie uczucie cierpnięcia z tyłu głowy do tego drżenie ciała trzęsą mi się ręce ciągłe zmęczenie i osłabienie nudności przytykanie w uszach i piski.Rok temu miałem TK głowy i ok USG tętnic szyjnych i kręgowych ok co robić dalej.Neurolog przepisał mi histigen wczesniej sedam3 i Venlectine 75mg ale nie pomaga co robić dalej jakieś badania jeszcze

Witam! Zawroty głowy najczęściej towarzyszą schorzeniom neurologicznym. Mogą pojawić się również w chorobach laryngologicznych, okulistycznych i kardiologicznych. Myślę że w tym przypadku warto odwiedzić odpowiednich specjalistów którzy pokierują dalszą diagnostyką.