O czym może świadczyć drżenie głowy i całego ciała utrzymujące się od miesiąca?

Witam, o czym może świadczyć drżenie głowy i całego ciała utrzymujące się od miesiąca? Czuję np. siedząc jak ta głowa mi drży, momentami odczuwam też jak trzęsą mi się pojedyncze mięśnie, tak jakby skaczą. No i czuję jak wewnątrz siebie drżę, cała się trzęsę. Boli mnie też głowa. Konkretniej w skroniach i z tyłu. Jest to taki normalny ból a czasami pulsujący albo samo pulsowanie. Strasznie szybko bije mi też serce i tętnica szyjna (słyszę jej bicie). Odczuwam momentami jak kręci mi się w głowie ale tak delikatnie i słyszę pisk w uszach sporadycznie. Zaczęła boleć mnie też szyja i wmawiam sobie, że tracę pamięć tzn. cały czas kontroluję czy pamiętam co powiedziałam albo zrobiłam chwilę temu. Ja już wariuję. Cały czas czytam o tych objawach w Internecie i z dnia na dzień pojawiają mi się nowe. Nie wiem już co mam zrobić. Przez cały czas bez wyjątku o tym myślę i nie mogę przestać. Cały czas mam w głowie czarne myśli, że to już moje ostatnie chwile i za niedługo umrę wiec nie ma sensu robić tego czy tamtego bo po co. Strasznie się boję, że to guz mózgu albo stwardnienie rozsiane albo jeszcze coś gorszego. Nic mnie w życiu już nie cieszy. Czytając o tych objawach w Internecie wszystko się zgadza z moimi i znowu się nakręcam, zaczynam płakać, że ja nie chcę mieć tej choroby. Kiedy rano się obudzę i przypomnę sobie co mi się śniło szukam w tym drugiego znaczenia, dna dotyczącego mojej śmierci, choroby. Ostatnio mam same koszmary i sny związane z śmiercią. Ja nie wiem już co robić. Proszę napisać co by to mogło być, gdzie się z tym udać i jakie badania wykonać. Dodam jeszcze, że byłam u okulisty i jest wszystko ok.

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna; pełna historia, wywiad, ocena stanu neurologicznego , ogólnego i emocjonalnego Jak wyniki żelaza, ferrytyny, TSH FT4 ATPO ???

NAJWAŻNIEJSZY JEST PACJENT! : Pacjent, objawy, historia leczenia, wszystkie wyniki badań. obserwacje ; Tryb życia, dieta, aktywność, życiowa, zawodowa, Nastrój, sen etc Dużo opisanych objawów może być na tle zaburzeń nerwicowych, lekowych!! : " Czuję np. siedząc jak ta głowa mi drży, momentami odczuwam też jak trzęsą mi się pojedyncze mięśnie, tak jakby skaczą. No i czuję jak wewnątrz siebie drżę, cała się trzęsę. Boli mnie też głowa. Konkretniej w skroniach i z tyłu. Jest to taki normalny ból a czasami pulsujący albo samo pulsowanie. Strasznie szybko bije mi też serce i tętnica szyjna (słyszę jej bicie). Odczuwam momentami jak kręci mi się w głowie ale tak delikatnie i słyszę pisk w uszach sporadycznie. Zaczęła boleć mnie też szyja i wmawiam sobie, że tracę pamięć tzn. cały czas kontroluję czy pamiętam co powiedziałam albo zrobiłam chwilę temu. Ja już wariuję. Cały czas czytam o tych objawach w Internecie i z dnia na dzień pojawiają mi się nowe. Nie wiem już co mam zrobić. Przez cały czas bez wyjątku o tym myślę i nie mogę przestać. Cały czas mam w głowie czarne myśli, że to już moje ostatnie chwile i za niedługo umrę wiec nie ma sensu robić tego czy tamtego bo po co. Strasznie się boję, że to guz mózgu albo stwardnienie rozsiane albo jeszcze coś gorszego. Nic mnie w życiu już nie cieszy. Czytając o tych objawach w Internecie wszystko się zgadza z moimi i znowu się nakręcam, zaczynam płakać, że ja nie chcę mieć tej choroby. Kiedy rano się obudzę i przypomnę sobie co mi się śniło szukam w tym drugiego znaczenia, dna dotyczącego mojej śmierci, choroby." Nic nie wskazuje na guza; Konieczne badanie i leki poprawiające nastrój, może też psycholog!

Pozdrawiam i zapraszam