Co oznacza to drżenie głowy i ciała?

Dzień dobry, od ponad 2 tygodni występuje u mnie drżenie głowy i całego ciała (początkowo było to bardzo silne, z czasem było coraz lepiej jednak nadal czuję jak ta głowa mi drży natomiast nie tak mocno jak początkowo), występuje też ból głowy. Najczęściej boli mnie z tyłu i w skroniach. Jest to taki normalny ból i czasami pulsujący (kiedy przykładam palce do skroni to czuję pulsujące żyły). Głowa nie boli mnie cały czas. Bywają momenty kiedy moje serce bardzo szybko zaczyna bić. Czasami też mam zawroty głowy i bywają momenty kiedy ultra wyczuwam puls na szyi i słyszę jakby jego bicie. Dodam jeszcze, że zaczęło to się w dzień, kiedy miałam dużo stresu i kiedy wypiłam kawę, co u mnie jest rzadkością. Boję się, że to może być coś złego, konkretnie góz mózgu i nie mogę przestać o tym myśleć. Proszę o ewentualną diagnozę. Z góry dziękuję za pomoc.

DRŻENIE GŁOWY CIAŁA< BICIA SERCA I NIEPOKÓJ.... u młodej osoby, częste w stresie, czasem ze zmęczenia, napięcia, w anemii, niedoborach elektrolitowych, po lekach, UŻYWKACH< PAPIEROSACH, ALKOHOLU etc etc

Jakie objawy, wywiad, schorzenia ??? Do dalszej diagnostyki po pełnym badaniu Pacjentki Jakie wyniki morf, żelaza, glukozy?? Jak TSH, elektrolity?? do interpretacji klinicznej!!! Problem na pewno bardziej przewlekły i złożony!! . Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, analiza wyników badan i pełny wywiad, dłuższa rozmowa Najważniejszy stan Pacjenta : fizyczny i psychiczny , inne schorzenia, przyjmowane leki, ale też sytuacja życiowa, rodzinna w pracy i w otoczeniu ; W okresie pandemii obserwuję dużo więcej zaburzeń lękowo-depresyjnych i psychosomatycznych!! Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację !!