Co robić, jeśli utraciłam czucie w nodze?

Witam byłam wczoraj pierwszy dzień w pracy. Pracowałam w chłodnym miejscu przy rybach i chłodni. Miałam kalosze . Byłam tam 9 godz. Gdy wróciłam do domu nie miałam czucia w prawej nodze w stopie aż do kostki i do ud. Nie mogłam sie ruszyć ból do niezniesienia. Dziś mam tylko bardxo zimna stopę. I nie mogę na niej stac Chodzę o kulach . Nie czuje nogi nie mogę nimi ruszać co zrobić.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zlecić odpowiednie badania Ew leki