Co robić w przypadku bólu podbrzusza przy rzadkim oddawaniu moczu?

Dzien dobry , moja mama ma 67 lat od 3 tygodni zaczęły się bóle podbrzusza z prawej strony było coś takiego ze miała wrażenie że w przewodzie moczowy czuła goraczke nawet mało oddawala mocz .Była u urologa zrobił wszystkie badania i wsxylo dobrze później udała się do ginekologa też dobrze pierwsza pomoc w szpitalu nic nie pomogli nie wiem co robić dalej. W tej chwili nad ranem bardzo oddaje gazy gdzie po paru godzinach ma rozwolnienie tylko rano .brak apetytu osłabienie chwilowe bole podbrzusza przytymNiskiPoziomSODU124proszeOPmoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu bezie można coś więcej powiedzieć