Co robić w przypadku kłującego bólu głowy po przebytym udarze cieplnym?

Mój mąż miał udar cieplny w sobotę. Miał gorączkę 39°, dreszcze, ,poty,ból głowy i strasznie osłabiony. Byliśmy w szpitalu gdzie otrzymał tylko leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Dzisiaj jest 4 dzień. Temperatury nie ma ale ale bardzo mocny kłujący ból głowy po prawej stronie skroni nadal się utrzymuje. Czy mamy zgłosić sue gdzieś do innego lekarza?

Lek. Michał Lenard

Jeżeli objawy nie ustępują można zgłosić się do lekarza rodzinnego, który zbada pacjenta i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!