Co robić z bólem z tyłu kolana?

Dzień dobry, od kilku miesięcy boli mnie z tyłu kolana. Szczególnie jak kucam ,długo chodzę i czasami jak stoję. Jak robię zwykle przysiady nic nie czuję. Uprawiam dużo sportu,wage mam 82 kg przy 180 cm. Czy warto zakupić orteze na to kolano i stosować maść typu Opokan keto? Używałem tej maści jak miałem zwichnięcie stawu skokowego

Proponuję zacząć od badania lekarskiego i wykonania usg dołu podkolanowego . Można tam czasem znaleźć torbiel podkolanową. Na razie nie kupować ortezy tylko znaleźć przyczynę bólu.