Co robić z tym bólem członka i problemami z libido?

Podczas masturbacji wstrzymałem wytrysk (ścisnłem członka przy żołędzi). Poczułem silne ukłucie z pieczeniem pod żołędzią po czym ustąpił wzwód. Od tego czasu czuję cały czas ból penisa w różnych miejscach, ale głównie tuż pod żołędzią oraz tych wszystkich żył w pachwinach, które idą do podbrzusza. Głównie jest to ból głównie piekąco-kłujący i jakby coś ciągnęło czasem. Penis jest też sflaczały i jakby wydłużony i cały czas pogrubiony (kiedyś się normalnie kurczył po erekcji, teraz jest grubszy i przypomina jakby grubą gumę w dotyku. Coś jakby krew nie zawsze odpływała, ale nie jestem pewien). Dodatkowo mam ciągłe kropelkowanie moczu, jakby coś w środku nie trzymało no i cały czas to pieczenie cewki w środku tu gdzie żołędź (kiedy dotknę penisa od spodu tam gdzie cewka to czuję cały czas ten ból). Skóra na prąciu też straciła elastyczność i teraz są to fałdy. Od czasu incydentu mam bardzo niskie libido i bardzo słabe erekcje. Brałem już różne leki, lekarze są bezradni. Czy ktoś może mi jakoś pomóc bo sam też jestem już bezsilny...

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,

z opisu objawów, które zostały opisane, może wynikać, że przyczyną problemów jest np. uraz mechaniczny lub infekcja. W penisie mogło dojść do uszkodzenia nerwów, a także mógł się wytworzyć stan zapalny.

Ciągłe kropelkowanie i ból podczas oddawania moczu wymaga badania analizy moczu. Dodatkowo, zalecamy, aby wykonał Pan USG członka, co pozwoli sprawdzić, czy nie doszło do jakiegoś urazu.

Leczenie infekcji i stanów zapalanych nią wywołanych polega na przyjmowaniu odpowiednich antybiotyków. W przypadkach bardziej skomplikowanych, dalsze postępowanie jest złożone i wymaga zaplanowania przez lekarza prowadzącego.

Więcej informacji na podany temat znajdzie Pan w materiale, do którego odsyłam poniżej:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/jak-leczyc-ten-bol-czlonka

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.