Jak leczyć ten ból członka?

Podczas masturbacji wstrzymałem wytrysk. Poczułem ukłucie pod żołędzią po czym ustąpił wzwód (nie wiem czy bardziej z lęku czy miało to związek z urazem). Od tego czasu czuję cały czas ból penisa w różnych miejscach, ale głównie piekąco-kłujący tuż pod żołędzią. Penis jest też sflaczały i jakby wydłużony i cały czas pogrubiony (kiedyś się normalnie kurczył po erekcji, teraz jest grubszy i przypomina jakby grubą gumę w dotyku. Coś jakby krew nie zawsze odpływała, ale nie jestem pewien). Skóra na prąciu też straciła elastyczność i teraz są to fałdy. Od czasu incydentu mam bardzo niskie libido i bardzo słabe erekcje. Brałem już różne leki, lekarze są bezradni. Czy ktoś może mi jakoś pomóc bo sam też jestem już bezsilny...

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,

w przypadku każdego urazu penisa, ważne jest, aby skonsultować się z urologiem, który może przeprowadzić badanie fizyczne i zlecić odpowiednie testy diagnostyczne. Ból penisa po wstrzymaniu wytrysku może być spowodowany stanem zapalnym lub uszkodzeniem nerwów.

Może to być również objaw zaburzeń erekcji lub chorób układu moczowo-płciowego. Zaleca się, aby opowiedział Pan lekarzowi o dolegliwościach w szczegółach, tak aby mógł zaproponować najlepszą diagnostykę i leczenie.

W tej sytuacji warto wykonać badanie fizykalne, analizę moczu i krwi, a co najważniejsze, USG lub TK członka, które pozwolą sprawdzić, czy nie doszło do jakiegoś urazu.

Więcej informacji na podany temat znajdzie Pan w artykule, do którego odsyłam w linku poniżej:

https://portal.abczdrowie.pl/zwichniecie-pracia

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.