Co robić z tym bólem pleców u 35-latki?

Jakieś półtora tygodnia temu przewiałam sobie plecy w okolicy nerki lewej. Byłam spocona, podwinęła mi się bluzka podczas prac ogródkowych i wiatr owiał mi tą stronę. Na drugi dzień bardzo bolały mnie plecy. Posmarowałam Voltarenem, później nakleiłam plaster rozgrzewający. Przeszło. Dzisiaj ból, nie wiadomo dlaczego powrócił. Boli w tym samym miejscu. Co robić ?

Zastosować podobne leczenie, w przypadku nasilonych dolegliwości może Pani przyjąć doustnie np. paracetamol. Jeżeli ból nie ustąpi w ciągu kolejnych 3 dni proszę skonsultować się z lekarzem POZ.