Co robić z tym trzaskaniem w uchu?

Dzień dobry. Pani dr, na początku miesiąca byłam na wizycie u laryngologa z powodu bólu i "trzaskania" w lewym uchu. Zdiagnozowano stan zapalny z powodu czyszczenia patyczkiem i dostałam antybiotyk doustny i w maści. Niestety, to dziwne uczucie trzaskania w uchu powróciło, zauważalne jest przy przełykaniu z rana sliny.

Do czyszczenia uszu należy stosować wyłącznie patyczki. Przy przełykaniu śliny każdemu trzaska w uszach. Tak ma być. Ucho środkowe wyrównuje sobie swoje ciśnienie z ciśnieniem atmosferycznym. A antybiotyk może zabić szybciej niż choroba. CZYTAJCIE ZAWSZE ULOTKĘ LEKU NIM GO WŁOŻYCIE DO UST.