Co robić z tymi skokami ciśnienia w młodym wieku?

Dzień dobry! Mam 18 lat i od paru miesięcy skacze mi ciśnienie. Byłem u lekarza zrobili mi ekg, zmierzyli ciśnienie i stwierdzili że to nerwica. Teraz od miesiące moje ciśnienie jest takie że skurczowe mam przeważnie 130 a rozkurczowe 60. Dziś zmierzyłem ciśnienie i miałem 134/52 no i puls 54. Często miewam kłucia w lewej części klatki piersiowej i uczucie lekkiego gniecenia bardziej dyskomfortu. mija drugi dzień kiedy się zacząłem źle czuć i boli mnie głowa już od wczoraj i jestem taki nieskoncentrowany, żyje w obłokach. Nie mam pojęcia czy może się to dziać poprzez nerki, ponieważ często doznaje ból w dolnej części pleców. Moje kłucia w klatce piersiowej występują przeważnie pod lewą piersią i pod lewą pachą. Prawie bym zapomniał o często wyskakującej arytmi serca przy pomiarze ciśnienia. Co ma zrobić w takiej sytuacji ?

Dzień dobry.Raczej nic się nie dzieje,to rzeczywiście nerwica.Prosze przyjąć ten fakt do wiadomości i wykonac pewną autopsychoterapię(skoro jest ok,to nie zwracam uwagi na kłucia,zmiany cisnienia,pojedynczą arytmię).Jesli nie pomoże to przez pewien czas prosze zastosować ziołowe leki uspokojające.Powodzenia!