Co się dzieje z moim aparatem?

Dzień dobry, 1,5 miesiąca temu miałam zakładany aparat kosmetyczny. Już po krótkim czasie odpadły 2 zamki, poszłam na doklejenie (płatne) po czym znów się 1 odkleił. Poczekałam do wizyty kontrolnej, która była za kilka dni. Na wizycie wymieniono mi drut doklejono zamek (znów było to dodatkowo płatne). 2h po wizycie znów odpadł mi zamek. Kilka dni później kolejne 2. Dziś poszłam na wizytę na doklejenie tych zamków (za 3 zapłaciłam 50 zł) i po godzinie kolejny odpadł. Miałam kiedyś już aparat otodonotyczny na tym łuku (inny lekarz, już nie przyjmuje w moim mieście, aparat był metalowy i się nie odklejal), ale ciagle odklejal mi się retailer (założony przez ortodonte, u którego obecnie mam nowy aparat). Jak to możliwe, ze tak często to się dzieje? Jestem wściekła, każda wizyta to koszta i czas i ból. Łącznie już 7 razy odklejały mi się zamki na przełomie 1,5 miesiąca...

Najczęściej tego typu sytuacja oznacza, że ma Pani przewlekle napięte mięśnie twarzy i szyi. Radzę skonsultować się z fizjoterapeutą specjalizującym się w technice P-DTR w celu ustalenia przyczyn takich objawów. Najbliższym Pani jest wybitny specjalista Roman Staroń W Żernikach Wrocławskich. Pozdrawiam