Co się stanie, jeśli niepotrzebnie wzięłam dwie tabletki antykoncepcyjne?

Witam! Czy jeśli doszło u mnie do biegunki to czy mam powtórzyć i wziąć tabletkę antykoncepcyjna? Na ulotce czytałam ze w razie wymiotów i biegunki warto to .powtórzyć . Co się stanie jeśli niepotrzebnie wzięłam dwie tabletki? Proszę o odpowiedź

Szanowna Pani!
W razie wymiotów i biegunki lepiej wziąć dodatkową tabletkę, żeby mieć pewność że nadal zostanie utrzymanie działanie antykoncepcyjne.

z poważaniem
Katarzyna Lewicka