Co spowodowało omdlenie w pracy?

Witam jakiś czas temu zrobiło mi się słabo w pracy . Od rana bolała mnie głowa ale ogólnie czułam się dobrze dopiero w pracy zrobiło mi się duszno i słabo od razu położyłam się na podłodze podnioslam nogi do góry towarzyszyła mi przy rym suchość w gardle i drgawki całego ciała po godzinie mi przeszło od razu udalam się do lekarza zrobiono mi 2 razy ekg cukier sprawdzono objawy oponowe ciśnienie według lekarza było niskie. Dostalam również skierowania na badania wykonalam je następnego dnia mam

Lek. Tomasz Budlewski

Czy są jakieś odchylenia w badaniach? Kiedykolwiek wcześniej takie objawy? Sadze ze konieczna dalsza diagnostyka