Co spowodowało wydęcie brzucha?

Witam serdecznie ! Swoje pytanie kieruje do Gastrologa. Otóz od ponad roku wydoł mi sie na dole brzuch jak by ktos napompował pompka. Brałem rozne leki na jelita od lekarza rodzinnego i nie pomogło. Dał mi skierowanie na kolonoskopie ktora pokazała ze jest wszystko ok. Po 2 miesiacach dostałem na USG jamy brzysznej ktora też niczego nie pokazała. Po jakims czasie od 4-5 miesiecy juz ten wydenty brzuch mi troszke zszedl nie wyglada tak zle ale stale jest nabrzmiały w okolicach pempka i doszedł wlasnie od kilku miesiecy dziwny posmak w ustach taki mozna powiedziec nawozu, przy wyproznianiu sie oprocz normalnego brzydkiego zapachu tez tym zalatuje, nawet sikajac dotykajac napletka palce też tym czuć. Wiem teraz ze to juz nie od jelit ale czy to żoładek, toksyny w organizmie,bakterie ,pasozyty prosze o pomoc co by moglo to byc ??? W moim miescie nie ma gastrologa stad szukam pomocy tu u Państwa. Pozdrawiam serdecznie Maciej 41 lat.

Niestety bez możliwości badania brzucha nie mogę pomóc. Nie wiem czy brzuch jest twardy, czy jest perystaltyka. Czy jest bolesny przy palpacji, czy wypróżnienia są regularne, jaką dietę Pan stosuje