Co stosować na codzienne bóle brzucha?

Witam mam serdeczne pytanie. Ur.1987/ Rozpoznanie: K85 (zasadnicze) :Z72. 1(współistnienieją) GGTP ---103 Lipaza -179 CRP------264.50 mg/L D-dimer--3 912.32ng/L Trzymali mnie w szpitalu 4 dni aż puściła jama brzuszna twardość. Po powrocie do domu od taki nerwoból codziennie mnie chwyta raz dziennie że przysłowiowo mam ochotę na nie kontrolowane zejzsranie się :-) W lewym dolnym rogu na ostatnim rzebrze a właściwie pod nim i wiąże aż do lewej strony szyi. Oddech słabnie

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierować sie zaleceniami które otrzymał Pan w trakcie hospitalizacji i koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego z karta wypisówą aby zapoznał sie z nią. Sadze ze końieczna jest w najbliżym czasie kontrolne badania laboratoryjne.