Co stosować na ostre zapalenie błony śluzowej odbytnicy?

Ostre zapalenie błony śluzowej odbytnicy. Witam chciałem zapytać się jakie są przyczyny zapalenia i ewentualne leczeni. Lekarz w szpitalu po pobraniu wymazu stwierdził Ostre zapalenie błony śluzowej odbytnicy, gdy zapytałem jakie są tego przyczyny odpowiedział że do tej pory przyczyny są nieznane, występują głównie u ludzi młodych i jest to już choroba na całe życie. Przepisał mi tabletki i czopki, a na innym portalu wyczytałem, że nie powinno stosować się czopków.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do gastroenterologa po badaniu będzie można określić dalsze postepowanie