Co stosować na trądzik w 12. tygodniu ciąży?

Witam, jestem w 12 tc. Od samego początku mam dosyć mocne zmiany skórne. Obecnie używam kremu Vitella ictamo. Czy jest on na pewno bezpieczny w ciazy? Co ewentualnie mogłabym jeszcze stosować na występujący trądzik? Z góry dziękuje za odpowiedz!

Witam może Pani udać się do dermatologa na peeling migdałowy oraz dermatolog może przepisać maść na trądzik np epiduo żel. Maści nie przenikają do krwioobiegu.