Co takiego mówi mój rezonans magnetyczny głowy?

Witam. moge się dowiedziec cos na temat mojego rezonansu magnetycznego głowy? taki mam opis. dodam że po przeczytaniu informacji na necie mocno jestem zaniepokojona SM. DANE KLINICZNE: ocena progresji zmian demielinizacyjnych, kod ICD10 - M50.1, I69.8, G44.2 TECHNIKA BADANIA: badanie MR głowy wykonano aparatem GE Signa HDxt, sekwencje FSE, SE/EPI i FLAIR, obrazy T1 i T2 zależne, przekroje poprzeczne, czołowe i strzałkowe, bez kontrastu OPIS: W istocie białej płatów czołowych widocznych jest kilka najpewniej naczyniopochodnych zmian demielinizacyjnych o przekroju do 4 mm, w porównaniu z dostarczonym badaniem MR z dnia 18 grudnia 2018 roku bez progresji. Pozostałe tkanki mózgu bez zmian ogniskowych, o prawidłowym sygnale. Układ komorowy jest położony prawidłowo, nieposzerzony i nieuciśnięty. Przymózgowe przestrzenie płynowe w normie. Upowietrznienie zatok przynosowych oraz kości skroniowych jest prawidłowe. Dziekuje Iwona.

Pani Iwono; W opisie MRI bez dynamiki zmian, nic nie wskazuje na SM; a wpisane kody rozpoznania raczej wskazują na zwyrodnienia kręgosłupa i zaburzenia naczyniowe : " DANE KLINICZNE: ocena progresji zmian demielinizacyjnych, kod ICD10 - M50.1, I69.8, G44.2 TECHNIKA BADANIA: badanie MR głowy wykonano aparatem GE Signa HDxt, sekwencje FSE, SE/EPI i FLAIR, obrazy T1 i T2 zależne, przekroje poprzeczne, czołowe i strzałkowe, bez kontrastu OPIS: W istocie białej płatów czołowych widocznych jest kilka najpewniej naczyniopochodnych zmian demielinizacyjnych o przekroju do 4 mm, w porównaniu z dostarczonym badaniem MR z dnia 18 grudnia 2018 roku bez progresji. Pozostałe tkanki mózgu bez zmian ogniskowych, o prawidłowym sygnale. Układ komorowy jest położony prawidłowo, nieposzerzony i nieuciśnięty. Przymózgowe przestrzenie płynowe w normie. Upowietrznienie zatok przynosowych oraz kości skroniowych jest prawidłowe. "
Jakie dolegliwości, objawy niepokojące ?? czy narastają, czy powodują upadki ?? Jakieś odchylenia w badaniu neurologicznym ?? Jaki wzrok i słuch, stan ogólny, nastrój, sen, tryb zycia, pracy; stresy etc ?.... MRI do interpretacji klinicznej; po konsultacji; Jaki nastrój ?? Wskazana pełna konsultacja neurologiczna: i ocena nastroju; wywiad, badanie, przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Wskazanwizyta u Neurologa ; z dotychczasową dokumentacją, wynikami badań ; do rozważenia jakiego typu zawroty, jaka dynamika objawów, jakie stosowano leczenie i z jakim efektem ? ... W opisie MRI nie ma dynamiki zmian, to raczej nic złego się nie dzieje . Pozdrawiam i zapraszam