Przewlekłe bóle głowy, bez efektu po farmakoterapii
Dobry wieczór. Prosimy o przetłumaczenie wyniku z rezonansu magnetycznego.Lekarz męża będzie dopiero za 3 tygodnie.Dziękuje. MR GŁOWA BEZ KONTRASTU DANE KLINICZNE Przewlekłe bóle głowy,bez efektu po farmakoterapii.Cukrzyca insulinozależna>30 lat. TECHNIKA BADANIA badanie MR głowy wykonane aparatem MR GE Signa Hdxt,1,5T,(sekwencje SE,FSE,FLAIR,DWI,obrazy T1 i T2 zależne,projeksja poprzeczna,koronalna istrzałkowa)bez kontrastu. WNIOSKI Mnogie ogniska demielinizacji wtórnej tkanki mózgowej

MĘŻCZYZNA, 61 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Opisane zmiany mogą powodować dolegliwości bólowe,m jednak są to zmiany niespecyficzne i opisany wynik nie daje istotnych wskazówek klinicznych.