Co to jest? Czy to grzybica?

Co to jest? Mam na stopach czerwone plamy, a na nich krostki, które okropnie swędzą. Nie mam tego w okolicach palców u stóp tylko przy zewnętrznej części stopy, bliżej pięty. Piłam wapno, nic nie pomaga. Jestem w rozterce, bo to okropnie piecze i swędzi .
ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety konieczna będzie wizyta u lekarza, bez badania nie da się odpoweidzieć co jest przyczyną dolegliwości. Zmiany mogą być spowodowane infekcją bakteryjną lub grzybiczą, może być też wynikiem reakcji uczuleniowej.

Zachęcam do wizyty u lekarza - rodzinnego lub dermatologa.
Pozdrawiam.