Co to za białe kłębki na członku?

Witam, mam problem. Od dwóch dni mam takie jakby białe kłębki na całym penisie. Mam 11 lat. Co to jest? Swędzi.

11 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!

Na podstawie podanego przez Pana opisu nie da się udzielić odpowiedzi na pytanie.
Aby postawić rozpoznanie konieczne jest badanie lekarskie, obejrzenie zmian i dokładne zebranie wywiadu. Dopiero na tej podstawie można zalecić leczenie.

Ze względu na nagłe pojawienie się zmian oraz towarzyszący świąd okolic intymnych wskazana jest konsultacja z lekarzem.
jednak w pierwszej kolejności proszę porozmawiać na ten temat z rodzicami.

Pozdrawiam