Co to znaczy, że górna cześć wątroby jest za jasna?

Witam Pana! co to znaczy że górna cześć wątroby jest za jasna? a w osi środkowoobojczykowej 13,6cm o podwyższonej echogeniczności,jednorodna a pęcherzyk żółciowy zagięty,dyskinetyczny bez echa złogow proszę o odpowiedż pozdrawiam

Witam. Podwyższona echogeniczność najczęściej świadczy o stłuszczeniu wątroby które najczęściej pojawia się na skutek nieprawidłowej diety lub nadużywania alkoholu. Dyskinetyczny pęcherzyk świadczy o tym, że jego praca jest dość wolna co może predysponować do występowania bólów brzucha i zaburzeń wchłaniania tłuszczów.