Co z miesiączką przed operacją antyrefluksową?

Witam. Za 5 dni mam mieć operacje antyrefluksową( fundoplikacje). Od 6 dni spoznia mi sie miesiączka (ciąża nie wchodzi w gre) i nie wiem czy przekladac termin operacji, bo nie wiem kiedy sie pojawi. Mysle ze jest to spowodowane stresem. Boje sie , ze miesączke dostane tuz przed zabiegiem w szpitalu. Co w tej sytuacji najlepiej zrobic?

Trzeba jeszcze poczekać. Jeśli krwawienie miesiączkowe nie pojawi się do dnia zabiegu udać się planowo do szpitala. Jeśli się pojawi zadzwonić do szpitala i zmienić termin zabiegu.