Zabieg wycięcia guzka w okolicach ślinianek

Witam, Proszę o wyjaśnienie pewnej kwestii. Mam umówiony zabieg wycięcia guzka w okolicach ślinianek. Termin zabiegu zbiega mi się z miesiączką, sądzę, że w wyniku stresu przed zabiegiem, miesiączka może mi się opóźnić i będzie akurat na dzień przed zabiegiem. Czy są w takim wypadku przeciwwskazania do wykonania zabiegu? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź, chciałabym nadmienić, że nie chciałabym przekładać terminu ze względu na długi czas oczekiwania, ale nie wiem czy to bezpieczne

Proszę zadać to pytanie(choćby telefonicznie) przyszłemu operatorowi!!1 Ja nie znam zakresu planowanej operacji - nie potrafię więc odpowiedzieć autorytatywnie! zż

Witam. Nie wiadomo jaki rozległy będzie zabieg i z tego względu ewentualność krwawienia z rany może dyskwalifikować od zabiegu. Proponuję porozumieć się z oddziałem i zmodyfikować termin przyjęcia do zabiegu.