Co zastosować na ból rany stopy?

Witam.obecnie przebywam za granica naszego kraju.Mnialem maly wypadek w pracy.spadla mi wiertarka na stope wierto przebilo but ochronny i wbilo mi sie w stope.wiertlo zatrzemalo ssie na drugiej stronie stopyna skurze wewnatrz stopy.mam obrzek stopy noli jak djabli jestem na silnych lekach przeciw bulowych masci i inne zeczy nie pomagaj mecze sie juz tydzien.dodam ze rana zostala zdezynfekowana.mam pytanie co moze mi pomuc po czym obrzek zejdzie i przestanie bolec i sie zagoi.przypomne ze mam ograniczony dostep do lekow.dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u ortopedy i.określenie czy nie ma konieczności leczenia za biegowego lub usztywniajacego