Co zastosować na erekcję?

Mam 70 lat i od wielu lat nie mogę odbyć stosunku,do niedawna pomagały viagra i cjalis. Obecnie nie a pozażyciu w/w i tak nie mam pełnego wzwodu. Co robić a mam jeszcze psychiczne marzenia.
MĘŻCZYZNA, 70 LAT ponad rok temu
Lek. Jerzy Więznowski
Lek. Jerzy Więznowski Seksuolog, Poznań
83 poziom zaufania

Być może skuteczniejsze byłoby zażywanie cialisu codziennie (w małych dawkach). Powinien jednak zdecydować o tym lekarz seksuolog.
W Łodzi jest Pani Dr A.Robacha, specjalista wojewódzki.
Koszt terapii wynosi jednak ponad 400zł miesięcznie.
Warto nadmienić, że wiek nie jest najważniejszy w medycynie seksualnej, bardzo ważny jest stan zdrowia i podejście do życia.
Pozdrawiam i zachęcam do specjalistycznej konsultacji. Pani Dr Aleksandra Robacha jest doświadczona i sympatyczna.
JW, Poznań, blog seksuologia.com

Mgr Edyta Kołodziej-Szmid
Mgr Edyta Kołodziej-Szmid Psycholog, Gdańsk
66 poziom zaufania

Witam. Proszę się udać do lekarza seksuologa w celu wykonania pełnej diagnostyki przyczyn problemu z erekcją. Mogą być one uwarunkowane np problemami z krążeniem, zmianami miażdżycowymi naczyń krwionośnych,problemami hormonalnymi i wieloma innymi czynnikami typowymi dla Pana wieku. Odkrycie przyczyn być może umożliwi leczenie poprawiające Pana funkcjonowanie seksualne.Poza w/w wymienionymi lekami lekarz może Panu zaordynować jeszcze inne metody leczenia. Zachęcam do konsultacji ze specjalistą i osobistej wizyty w gabinecie lekarskim.

Mgr Magdalena Hanna Nagrodzka
Mgr Magdalena Hanna Nagrodzka Psychologia, Warszawa
65 poziom zaufania

W Pana sytuacji najrozsądniejsza wydaje się bezpośrednia konsultacja u seksuologa.

Wszystkiego dobrego!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty