Co zastosować na te problemy z prąciem?

Witam, prawie miesiac temu poszedlem do lekarza internisty z czerwonymi plamkami, swiadem, spuchnieciem i zaczerwienieniem pracia. Lekarz przepisal mi pimafucort do stosowania dwa tygodnie, a jak nie przejdzie to wziecie antybiotyku flucofast (5 dni). Po tygodniu bylo duzo lepiej, az pewnego dnia rano zauwazylem male krwiste kropki, ktore sprawialy ogromny bol i klucie nawet przy polewaniu zwykla woda. Zaczalem wiec brac antybiotyk i umowilem sie na kolejna wizyte do urologa. Urolog zalecil mi krem travocort i przedluzyl okres brania flucofastu do 30 dni. Smaruje kremem od 3 dni a antybiotyk biore prawie tydzien. Pracie wyglada tragicznie m, mnostwo krwistych bolacych czerwonych plam, z ktorych wyplywa jakas wydzielina. Wedzidelko jest tak czerwone i spuchniete, ze sciaganie napletka sprawia mi duzy bol. Czyszczenie pracia jest takze wyjatkowo bolesne. Zostaly mi jeszcze dwa tygodnie antybitykoterapi ale nie widze zadnej poprawy wrecz przeciwnie. Nie wiem juz co mam robic, jest to niesamowicie niekomfortowe. Moze te masci mi podraznily pracie? Moze powinienem przestac stosowac travocort?

Na pewno powinieneś odstawić travocort, to on powoduje u Ciebie ten stan zapalny. Co do leczenia bez badania, zobaczenia zmian trudno powiedzieć co dalej. Możesz gdzieś wstawić zdjęcia i przesłać link lub na email. Jeżeli potrzebujesz to możemy się umówić na konsultację najlepiej stacjonarną lub on-line. www.prepmed.pl