Co zastosować na zasinienie i ból po zamrażaniu kurzajki?

Witam mam taki problem córka miała na palcu kurzajke kupiłam z schola na kurzajki i zamroziłam jej to po dniu zrobilo się to fioletowe i bylo widać krew i niewiem czym mam to smarować córkę to boli proszę o pomoc czym to mogę posmarować córka ma 6 lat proszę o pomoc

Leczenie na własną rękę tak się najczęściej kończy. W tej sytuacji trzeba będzie zrobić to, od czego należało zacząć - pójść do dermatologa.