Co znaczą nasilające się bóle w klatce piersiowej?

Witam, Jestem 36 letnim, niepalacym mezczyzna. Od pewnego czasu mam niezbyt silne bole w klatce piersiowej. Bole nie nasilaja sie przy kichaniu czy kaszlaniu. Nie ma przewleklego kaszlu, niekiedy jednak pojawia sie odruch, czasami trudnosc w zlapaniu oddechu. Zadnej historii chorob pluc w rodzinie. Problem ten trwa od okolo roku. Wtym czasie mialem zrobione EKG okolo 10/07/2017, luty 2017 RTG klatki piersiowej - nic niepokojacego nie pokazalo, kolejne RTG klatki piersiowej lipiec 2017 rowniez ni

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje rtg kręgosłupa szyjnego i piersiowego. Ew być może to neuralgia nerwukedzyzebrowego