Co znaczą niebieskie błyski w oddali?

Witam, mam na Imię Mateusz i mam 23lata. Stwierdzone choroby depresja, derealizacja, nerwica. Mam pytanie, zauważyłem kiedyś patrząc nocą w niebo że pojawiają mi się takie niebieskie błyski w oddali i nie wiem co to może być (mam wade wzroku w obu oczach -1 i nosze soczewki) Drugie pytanie jest taki, jak idę chodnikiem to płytki chodnikowe mi się rozmazują jak patrze na nie (taki efekt występuję tylko jak płytki skręcają w lewo lub w prawo) Strasznie kręci mi się w głowie i bardzo się pocę.

Czy korzystał Pan z pomocy lekarza neurologa? Zachęcam do zasięgnięcia opinii u właśnie tego specjalisty. Również wizyta u neuropsychologa pomogłaby zdiagnozować zgłaszany przez Pana problem, oraz ustalić podłoże problemu.

Witam Pana Serdecznie,

Opisane przez Pana objawy mogą być skutkiem zdiagnozowanych u Pana jednostek chorobowych oraz wady wzroku.
Sugerowałabym kontrolne badanie okulistyczne oraz kontrolną konsultację w Poradni zdrowia psychicznego.

Życzę Panu wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com