Co znaczą podwyższone Alfa2globuliny w badaniu?

Siostra jest od września chora. Była badana na chłoniaka,nowotwory układu pokarmowego(markery),usg brzucha, rezonans ciała bez kontrastu,Tk jamy brzusznej z kontrastem,podrażniona trzustka,wątroba,śledziona, boli ją żoładek,miała 2Xgastroskopie, wyszło zapalenie żołądka, miała helicobacter (zwalczony).W badaniach krwi w chwili obecnej podwyższone Alfa2globuliny 14,1% norma 13%,D-Dimery ,0,29ml norma 0,5ml.Inne badania ok. Wyklucza to nowotwory ?Lekarze uważają ze to "inne postacie mononukleozy... Siostre bardzo boli żołądek i lewa ręka.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się coś wypowiedzieć Konievzne jest wykonanie badania lekarskiego i przeanalizowanie wsystkim wyników proponuje udac się do lekarza internisty